E Φ Η Μ Ε Ρ Ι Ε Σ Ε Τ Ο Υ Σ 2016

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

Σάββατο 02- Κυριακή 03 Τάσεβ Ηλία 

Σάββατο 09 - Κυριακή 10 Πήτα Μελπομένη

Σάββατο 16- Κυριακή 17 Κλειούσης Ανδρέας 

Σάββατο 23 - Κυριακή 24 Τσακμακίδου Ιωάννα

Σάββατο 30 – Κυριακή 31 Παπά Βάια

 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

Σάββατο 06 - Κυριακή 07 Καμπέρη ΄Ελενα

Σάββατο 13 - Κυριακή 14 Μαυρογιάννης Στέφανος

Σάββατο 20 - Κυριακή 21 Αγορογιάννη Φανή

Σάββατο 27 - Κυριακή 28 Ευσταθίου Νικόλαος

 

ΜΑΡΤΙΟΣ 

Σάββατο 05 - Κυριακή 06 Βογιατζή Βασιλική

Σάββατο 12 - Κυριακή 13 Ανυφαντή Ευαγγελία

Σάββατο 19 - Κυριακή 20 Κουτσογεώργου Βασιλική

Σάββατο 26 - Κυριακή 27 Δήμου Δημήτριος

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

Σάββατο 02 - Κυριακή 03 Γκελσίνης Απόστολος

Σάββατο 09 - Κυριακή 10 Νούλα Ελένη

Σάββατο 16 - Κυριακή 17 Ιωνά Παρασκευή

Σάββατο 23 - Κυριακή 24 Παπαγγελής Ν. – Τόσκα Μαρία

Σάββατο 30 - Κυριακή 01 (Μαίου) Βασιλειάδου Αλεξάνδρα

 

ΜΑΙΟΣ

Σάββατο 07 - Κυριακή 08 Ρεπέχα Πωλίνα      

Σάββατο 14 - Κυριακή 15 Χουλιάρα Χριστίνα

Σάββατο 21 - Κυριακή 22 Αβραδέ Ασημίνα

Σάββατο 28 - Κυριακή 29 Δογάνης Δ. – Συρόγλου Ε.

 

ΙΟΥΝΙΟΣ

Σάββατο 04 - Κυριακή 05 Βασιλόπουλος Αλέξανδρος

Σάββατο 11 - Κυριακή 12 Μπατσίλας Δημήτριος

Σάββατο 18 - Κυριακή 19 Κουτρογιάννης Χρήστος  

Σάββατο 25 - Κυριακή 26 Κορώνη Ελένη 

 

 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Σάββατο 02 - Κυριακή 03 Χατζηβγέρη Δήμητρα

Σάββατο 09 - Κυριακή 10 Χιονίδης Δημήτριος

Σάββατο 16 - Κυριακή 17 Ψύλλας Κων/νος

Σάββατο 23 - Κυριακή 24 Κληματσίδας Κων/νος

Σάββατο 30 - Κυριακή 31 Τσιμπόλη Ελένη

 

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

Σάββατο 06 - Κυριακή 07 Κοντογιάννης Ιωάννης

Σάββατο 13 – Κυριακή14 Μαργαρίτης Σπυρίδων

Σάββατο 20 - Κυριακή 21 Γκαλίτσιου Βάια

Σάββατο 27 - Κυριακή 28 Γιαννούκα Βασιλική

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

Σάββατο 03 - Κυριακή 04 Ζάγουρας Παναγιώτης

Σάββατο 10 - Κυριακή 11 Κουσιά Κερασούλα

Σάββατο 17 - Κυριακή 18 Μπρουσοβάνας Κων/νος

Σάββατο 24 - Κυριακή 25 Κολώνα Χάιδω

 

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

Σάββατο 01 - Κυριακή 02 Ζαχαρή Σοφία

Σάββατο 08 - Κυριακή 09 Σαμαρά Αθανασία

Σάββατο 15 - Κυριακή 16 Σιαπίκας Στ.

Σάββατο 22 - Κυριακή 23 Φυλακτοπούλου Ζωή

Σάββατο 29 - Κυριακή 30 Παραπανήσιος Κων/νος

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

Σάββατο 05 - Κυριακή 06 Ντόλας Νικόλαος

Σάββατο 12 - Κυριακή 13 Μιχαήλ Μάριος

Σάββατο 19 - Κυριακή 20 Καράνη Χρυσάνθη

Σάββατο 26 - Κυριακή 27 Βαίτσης Αντώνιος

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

Σάββατο 03 - Κυριακή 04 Μπατζιάκας Αχιλλέας

Σάββατο 10 - Κυριακή 11 Αχυρόπουλος Κυριάκος

Σάββατο 17 – Κυριακή18 Ματούλας Αθανάσιος

Σάββατο 24 - Κυριακή 25 Ζαφειρίου Λιουντμίλλα

Σάββατο 31 - Κυριακή 01-01-2017